ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Денеска радикални промени кои ќе ги почувствува секој знак од Зодијакот

Јуни е месецот кога сите полека се подготвуваме за летото и за сите убави работи кои ни доаѓаат. Веќе можете да...
zhelezara akeli