ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Еминем повторно ги освојува топ листите: Го доби најголемиот соло хит во последните 19 години

Еминем оваа недела по 11-ти пат има сингл број еден на официјалните топ листи. Тоа е неговата нова песна „Худини“....
zhelezara akeli