ALK 17800 -0.48%GRNT 1234 -0.07%KMB 12108.73 -0.44%MPT 67000 0.75%STIL 139 -0.71%

Српски медиуми: Вучиќ е подготвен да оди на избори во септември како кандидат за премиер

Вонредните избори во Србија би можеле да се одржат веќе во септември, пишува српскиот портал Блиц, повикувајќи се на извор...
zhelezara akeli