ALK 15747.22 -0.02%GRNT 1205 -0.41%KMB 9596.89 -0.01%STB 1197 -0.25%TETE 2010 0.5%

Познатата водителка откри дека ракот напредува многу брзо: Знам дека нема да дочекам моите дечиња да станат полнолетни

Водителката на Би-Би-Си, Дебора Џејмс неодамна откри дека ракот на дебелото црево „многу брзо напредува во погрешна насока“, откако новите...
zhelezara akeli