ALK 15747.22 -0.02%GRNT 1205 -0.41%KMB 9596.89 -0.01%STB 1197 -0.25%TETE 2010 0.5%

Ни доаѓа сезоната на Лавовите: Очекувајте моќна енергија која ќе направи да блеснете

ИЗВОР Скопје24 | јули 21, 2021 На 23 јули започнува сезоната на харизматичниот Лав, што значи дека е време за...
zhelezara akeli