ALK 15747.22 -0.02%GRNT 1205 -0.41%KMB 9596.89 -0.01%STB 1197 -0.25%TETE 2010 0.5%

Спајдермен се ракуваше со папата во Ватикан

Суперхеројот Спајдермен го привлече вниманието на јавноста откако беше забележан како се ракува со папата Франциск во Ватикан, во текот...
zhelezara akeli