ALK 15747.22 -0.02%GRNT 1205 -0.41%KMB 9596.89 -0.01%STB 1197 -0.25%TETE 2010 0.5%

Баерн го сака Серхи Роберто – се олеснува и буџетот за нов договор со Лео Меси

Шпанските медиуми лиферуваа вест дека играчот од средниот ред на Барселона, Серхи Роберто е мета на Баерн Минхен. Новиот стратег...
zhelezara akeli