ALK 22139 -0.04%KMB 24202 0.24%REPL 17580 0.03%TEL 410 -1.97%TNB 44199 0%TTK 1600 0.02%UNI 7200 0%

Синер разочаран: Не се чувствував добро пред мечот со Медведев

Италијанскиот тенисер Јаник Синер беше елиминиран во четвртфиналето на Вимблдон од Русинот Данил Медведев со 2-3 во сетови. Медведев беше...
zhelezara akeli