ALK 16904.18 0.12%KMB 12027.54 0.24%RMDEN21 90.84 0%RZEK 50 0%SBT 2700 0%STB 1480 -1.27%STBP 670 1.06%TNB 25999.89 0%

Откриени 6 типови на луѓе кои не смеат да пијат пиво, дали и вие сте меѓу нив?

Без разлика дали одите во кафуле по напорниот ден или само сакате да го испиете на плажа, пивото е дел...
zhelezara akeli