ALK 17800 0.03%GRNT 1200 -1.64%KMB 12167.54 -0.22%MPT 67999.79 0.16%STIL 123 -2.38%TEL 360 -1.65%TNB 25500 0%

ТФТ убедливо поразен од фенерџијата во АБА2

Македонскиот претставник ТФТ го претрпе и шестиот пораз во рамките од осмото коло во АБА2-лигата, на стартот од најновиот балон...
zhelezara akeli