ALK 16838.65 -2.69%GRNT 1301.41 -1.08%KMB 10399.94 -0.62%MAKP 553 -2.98%MPT 75200 -1.7%RMDEN19 99.9 0.1%RMDEN20 99.91 0.01%STIL 93 -1.06%TEL 331.05 0.32%

Хороскоп за среда (15.09.2021)

Овен Сфаќате дека ви недостасува поддршка, па решени сте да ги засукате ракавите и сами да се снаоѓате. Немојте да...
zhelezara akeli