ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Бидете „најдобар стрелец“ за време на спортското лето со 8K на Samsung

Добивај вести на Viber Имерсивното искуство на гледање во 8K резолуција на Samsung засилено со вештачка интелигенција значи дека обожавателите...
zhelezara akeli