ALK 15747.22 -0.02%GRNT 1205 -0.41%KMB 9596.89 -0.01%STB 1197 -0.25%TETE 2010 0.5%

Кети Холмс го остави готвачот: Поранешната сопруга на Том Круз повторно сингл!

Актерката Кети Холмс повторно е сингл. Според странските медиуми, таа раскинала со своето момче Емилио Витол Јуниор по осум месеци...
zhelezara akeli