ALK 18350 0.09%KMB 14400 -0.58%MPT 63925 0.04%MTUR 4501.5 0.03%RMDEN22 89.36 1.18%STB 1373.4 1.69%TEL 380 -0.1%TKVS 6100 1.67%TNB 29200 -0.66%TTK 1450 3.57%UNI 5300 2.81%USJE 30385 0%

[ФОТО/ВИДЕО] Секојпат кога Новак нè воодушеви во улогата на татко – неговите моменти со Тара и Стефан се посилни од љубов

Големи се и историски трофеите кои ги освојува Новак Ѓоковиќ, но секој негов трофеј станува уште позначаен кога ќе ја...
zhelezara akeli