ALK 16904.18 0.12%KMB 12027.54 0.24%RMDEN21 90.84 0%RZEK 50 0%SBT 2700 0%STB 1480 -1.27%STBP 670 1.06%TNB 25999.89 0%

Исчистете го каучот со помош на КАПАК ОД ТЕНЏЕРЕ: Трик кој ќе ве воодушеви!

Ако имате мали деца или домашни миленици, овој трик ќе вреди злато… На мебелот се акумулира многу нечистотија и прашина....
zhelezara akeli