ALK 16904.18 0.12%KMB 12027.54 0.24%RMDEN21 90.84 0%RZEK 50 0%SBT 2700 0%STB 1480 -1.27%STBP 670 1.06%TNB 25999.89 0%

Направила 50 операции и ослабела 40 килограми за да личи на Анџелина Џоли: Нејзиниот изглед ќе ве исплаши

Нејзините застрашувачки фотографии станале едни од највиралните. Со својата измислена приказна и неверојатен изглед, привлекла големо внимание на себе. Имено,...
zhelezara akeli