ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

„Засекогаш млада“ – Кајли Миног воодушеви со жешка слика на нејзиниот 56-ти роденден

Поп-ѕвездата Кајли Миног наполни 56 години на 28 мај 2024 година. По блескавата прослава на нејзиниот роденден, таа уште еднаш...
zhelezara akeli