ALK 17399.36 0.63%GRNT 1300 0%KMB 10296.23 0.18%MPT 74051.28 0.07%RMDEN20 99.9 0%RZLV 61 -1.61%RZTK 420 -30.12%TEL 340 0%TETE 2331.62 2.79%

Шекеринска на состанок со државниот секретар за одбрана на САД Лојд Остин

Шекеринска го запознала министерот за одбрана на САД со тековните процеси во одбранбената сфера и ги истакна позициите на Македонија...
zhelezara akeli