ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Атанасов и Петков не размислуваат за оставки

Останатите челници на ПП-ДБ барем засега немаат намера да го следат примерот на нивниот колега Христо Иванов, кој поднесе оставка...
zhelezara akeli