ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Иако многумина ја очекуваа, Кејт Мидлтон нема да се појави на парадата во јуни

Бакингемската палата потврди дека принцезата Кејт Мидлтон нема да се појави на парадата во средината на јуни, и покрај тоа...
zhelezara akeli