ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Цеца ги засени и ќерката и снаата на свадбата на Анастасија: Облече фустан кој открива сѐ

Стајлингот на Цеца Ражнатовиќ на свадбата на нејзината ќерка ги изненади сите... Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ неодамна има многу причини...
zhelezara akeli