ALK 17800 -0.48%GRNT 1234 -0.07%KMB 12109.03 -0.44%MPT 67000 0.75%STIL 139 -0.71%

Докторска партија на фантастичниот Томпсон, Далас и без Дончиќ го освои Солт Лејк Сити

Клеј Томпсон е еден од најдобрите шутери во историјата на НБА лигата, а уште една нова потврда за тоа добивме...
zhelezara akeli