ALK 15747.22 -0.02%GRNT 1205 -0.41%KMB 9596.89 -0.01%STB 1197 -0.25%TETE 2010 0.5%

Џенифер Анистон искрено за одењето на психијатар: „Терапијата ми помогна многу“

Џенифер Анистон е позната актерка, но и покрај успехот во актерските води, се чини дека сите повеќе се фокусираат на...
zhelezara akeli