ALK 15747.22 -0.02%GRNT 1205 -0.41%KMB 9596.89 -0.01%STB 1197 -0.25%TETE 2010 0.5%

Екс српската снаа во топлес издание – Луѓето не веруваат дека има 40 години!

Манекенката Адријана Лима важи за една од најзгодните жени, а со своите објави привлекува внимание уште повеќе. Таа сега се...
zhelezara akeli