ALK 15747.22 -0.02%GRNT 1205 -0.41%KMB 9596.89 -0.01%STB 1197 -0.25%TETE 2010 0.5%

Беше љубов на многу од мажите во 80-те, но и денес на 66 години актерката е вистинска убавица

ИЗВОР Скопје24 | јули 21, 2021 Кога се појавила на фестивалот во Кан сите гледале само во неа. Легендарната Изабел...
zhelezara akeli