ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Тиквеш закажа пет контролки: Шкендија, Струга, Гостивар, Балкани и Љапи

Прволигашот Тиквеш од Кавадарци веќе неколку дена е во тренажен процес, а веќе се договорени и пријателските натпревари преку кои...
zhelezara akeli