ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Највкусната диета: Витки и сити со едноставно мени

Диетата со кајгана звучи неверојатно, но функционира само доколку правилно се изведе. Познато е дека свежите јајца имаат многу белковини,...
zhelezara akeli