ALK 17990 1.44%FERS 59500 0%KMB 12034.25 2.41%MPT 75900 -0.55%OMOS 30 0%STIL 95 1.81%TNB 28373.11 0.78%

Вучиќ со порака до премиерот на Австралија: „Зошто го малтретирате?“

На својот официјален Инстаграм профил се огласи и претседателот на Србија, Александар Вучиќ. На својот официјален Инстаграм профил се огласи...
zhelezara akeli