ALK 15747.22 -0.02%GRNT 1205 -0.41%KMB 9596.89 -0.01%STB 1197 -0.25%TETE 2010 0.5%

Македонските уметници ја обоија ситуацијата во розово: Изложба на Сашо Н. Алушевски на Скопско лето

Вчеравечер во салонот на Културно информативниот центар (КИЦ), во склоп на Скопско лето, се одржа изложба на фотографот Сашо Н....
zhelezara akeli