ALK 17800 -0.48%GRNT 1234 -0.07%KMB 12109.03 -0.44%MPT 67000 0.75%STIL 139 -0.71%

„Те сакаме до ќошот на универзумот“: Мама Тијана му честиташе роденден на синот кој е повисок од неа

Синот на познатата пејачка Тијана Дапчевиќ, денеска наполни 14 години. Таа му честита роденден на Вук, со неколку фотографии на Инстаграм. „Син,...
zhelezara akeli