ALK 17399.36 0.63%GRNT 1300 0%KMB 10296.23 0.18%MPT 74051.28 0.07%RMDEN20 99.9 0%RZLV 61 -1.61%RZTK 420 -30.12%TEL 340 0%TETE 2331.62 2.79%

Како за почеток…..Омар Џаферовски – првиот претставник на Македонија во новата есенска сезона на “Ѕвездите на Гранд“

Во новата сезона на балканското музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, како што е и најавено, ќе има и пејачи и...
zhelezara akeli