ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Жена отишла на рутински зафат во Атина, починала набргу по интервенцијата

Хара нашла добар пластичен хирург и отишла на липосукција во Атина. Инаку, оваа процедура е рутинска операција која обично поминува...
zhelezara akeli