ALK 17990 1.44%FERS 59500 0%KMB 12034.25 2.41%MPT 75900 -0.55%OMOS 30 0%STIL 95 1.81%TNB 28373.11 0.78%

Дечко во Охрид проба да ја слика Милица Павловиќ под сукња, пејачката лута му го фрли мобилниот на земја

Српската пејачка Милица Павловиќ пееше во ноќен клуб во Охрид, па објави видео на кое се гледа како го фрла...
zhelezara akeli