ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Луѓето открија како се вика фустанот на Меган маркл и коментираат: „Па, сега е јасно што мисли за Хари“

Меган Маркл и принцот Хари присуствуваа на хуманитарен поло натпревар во петокот, кој беше организиран за поддршка на неговата добротворна...
zhelezara akeli