ALK 17884.06 -0.03%KMB 11699.78 0%KVAS 12000 0%MPT 68000 0%MZPU 607 0%RZLV 38 0%RZUS 51 -1.92%STB 1260.31 -1.56%TIKV 1000 0%TNB 28768.13 -0.37%TSZS 3000 695.76%
СЦЕНА

Мајкл Даглас откри како ги снимал секси сцените со Шерон Стоун

„ Горд сум на фактот што во текот на мојата историја со жените во филмот, повеќето од нив ја дадоа...

На концертите на Тејлор Свифт публиката носи пелени

Многумина тоа го открија на социјалната мрежа TikTok каде ги споделија своите искуства. „Колку бев под стрес и колку време...

Пинк на викенд на езеро се соблече топлес ѝ му позираше на сопругот

Пејачката Пинк викендов замина на семејно кампување со сопругот. Фановите ги изненади со голи фотографии додека се сонча и тушира...

Телото на исчезнатата Марија е идентификувано по 29 години: Родителите конечно знаат каде завршила ќерка им, но случајот сè уште не е затворен

Речиси 29 години по нејзиното исчезнување, идентификувано е телото на Марија ван дер Занден (22) од Холандија. Таа е пронајдена...

Струмичанката Александра Јанева ја објави својата нова песна „Утрото ќе промени се”

Доволно храбра да наметне нови стандарди и доволно своја и автентична да влијае на прогресот и трансформацијата на поп кулутрата...

Соме и Мелита се во коректен однос заради мене, а коментарите за мајка ми не ги читам: Искрено со Барбара Ракичевиќ

Барбара, ќерката на Мелита Ракичевиќ, неодамна славеше матура. Таа заврши во гимназијата „Јосип Броз-Тито“, а за матурската вечер таа избра...

Што ќе се случи ако не јадете три дена

Ако размислувате за периодично постење или едноставно сакате да се воздржите од јадење неколку дена, дознајте што ќе се случи...

Откриено каде ќе биде погребана Тина Тарнер: Се огласи нејзиниот асистент и откри детали!

Славната пејачка Тина Тарнер почина на 24 мај во Швајцарија во својот дом во близина на Цирих на 83 години....

Мајкл Даглас откри како ги снимал секси сцените со Шерон Стоун во “Ниски страсти“

Во доцните 1970-ти и раните 1990-ти, Мајкл Даглас доживеал неверојатен успех како водечка фигура во холивудските еротски трилери. Навраќајќи се...

Сиа има пореметување од спектарот на аутизам

Пејачката, текстописец и режисер Сиа има пореметување од спектарот на аутизам. „Се опоравувам. Има многу работи и детали“, открила Сиа...
zhelezara akeli