ALK 16087.42 0.46%GIMS 9240 0%GRNT 1533.86 2.2%KMB 10838.39 -1.32%LOZP 2600 8.33%MPT 66088.31 -0.37%NMTE 820 -8.89%RADE 2100 0%STIL 120 1.69%TNB 21939.08 -0.28%TTK 1384.62 0.36%
СЦЕНА

Шакира и Пике присуствувале на ист настан, потполно игнорирајќи се еден со друг

По гласините за неверство, Шакира и Пике, кои важеа за еден од најхармоничните парови, раскинаа. Секој тргна по својот пат, Пике...

ШОКАНТНА ИСПОВЕД – МОЈОТ РОДЕН ТАТКО МЕ СИЛУВАШЕ ОД ПЕТТАТА ГОДИНА: Шок тврдење на ќерката на познатиот актер! „Нема да молчам повеќе и да гледам како сите му се восхитуваат!“

Најстарата ќерка на германскиот актер Клаус Кински, Паула Кински, изнела шокантни тврдења дека била сексуално и физички малтретирана од нејзиниот...

Амбер Херд им должи на адвокатите повеќе отколку на Џони Деп

Амбер Херд им должи на адвокатите повеќе пари отколку што треба да му исплати на бившиот Џони Деп. Откако го...

По напорната диета, Сека Алексиќ отиде во болница да ја провери состојбата

Пејачката Сека Алексиќ морала да оди на преглед на клиника поради здравствениот проблем што го има. Имено, фолкерката отишла на...

Мејведер доби доживотна забрана од Бугати да купува нивни автомобили

Еден од најбогатите светски спортисти, Флојд Мејведер, кој е меѓу малкумината што во кариерата успеале да надминат една милијарда долари...

Момче од публиката ја запроси Александра Пријовиќ, нејзината реакција ги воодушеви сите

Момче од публиката ја запроси Александра Пријовиќ, нејзината реакција ги воодушеви сите (ВИДЕО) Александра Пријовиќ веќе четири години е во...

Поради честите кражби и провали, Хари и Меган бараат нов дом

Принцот Хари и Меган Маркл бараат нов дом во Калифорнија. Наводно сегашниот не им е сигурен поради честите кражби. Живеат...

Додека вистинскиот Брус Вилис е во пензија, неговиот „дигитален близнак“ снима реклами

Брус Вилис неодамна се повлече од светот на глумата поради дијагностицираната афазија, но се чини дека тоа не значи дека...

Адријан Гаџа и купи џип од 20 илјади евра на мајака си: заслужуваш многу повеќе од ова

Поп пејачот Адријан Гаџа и неговиот брат Дритон Гаџа на нивната мајка и подарија џип. Адријан објави фотографија на социјалните...

ПЕКОЛ ЗА КОЈ НИ НА СОН НЕ ПОМИСЛИЛ – учесникот кој му ја искубе косата на Лабунски претепан со боксови, полицијата го уапси Голубовиќ!

ПЕКОЛ ЗА КОЈ НИ НА СОН НЕ ПОМИСЛИЛ – учесникот кој му ја искубе косата на Лабунски претепан со боксови,...
zhelezara akeli