ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Потребни ви се само 5 минути: Едноставен десерт во чаша кој ќе го обожуваат љубителите на јагоди

Љубителите на јагоди веќе можат да уживаат во ова слатко овошје, а со овој многу едноставен рецепт јадењето јагоди може...
zhelezara akeli