ALK 17399.36 0.63%GRNT 1300 0%KMB 10296.23 0.18%MPT 74051.28 0.07%RMDEN20 99.9 0%RZLV 61 -1.61%RZTK 420 -30.12%TEL 340 0%TETE 2331.62 2.79%

Чолиќ имал кратка романса со Фрида од „АББА“: Ме викна на викенд, сѐ се случи многу брзо

Здравко Чолиќ, можеби најголемата балканска ѕвезда и Фрида од „АББА“, дама за пример. Овие двајца спиеле заедно еден викенд по...
zhelezara akeli