ALK 17399.36 0.63%GRNT 1300 0%KMB 10296.23 0.18%MPT 74051.28 0.07%RMDEN20 99.9 0%RZLV 61 -1.61%RZTK 420 -30.12%TEL 340 0%TETE 2331.62 2.79%

Карлеуша бојкотирана од организаторите на геј парадата во Србија: Еве како им возврати

Традиционалната парада на горсоста во Белград е закажана за 18 Септември. Оваа година, главна ѕвезда, или главна кума како што...
zhelezara akeli