ALK 16838.65 -2.69%GRNT 1301.41 -1.08%KMB 10399.94 -0.62%MAKP 553 -2.98%MPT 75200 -1.7%RMDEN19 99.9 0.1%RMDEN20 99.91 0.01%STIL 93 -1.06%TEL 331.05 0.32%

Можела да се избричи: Се падна во вода на Мет Гала кога ќерката на Мадона ја крена раката

Лурдес Леон пристигна на Мет Гала во розов фустан со необичен крој, но она што сите го гледаа и за...
zhelezara akeli