ALK 17399.36 0.63%GRNT 1300 0%KMB 10296.23 0.18%MPT 74051.28 0.07%RMDEN20 99.9 0%RZLV 61 -1.61%RZTK 420 -30.12%TEL 340 0%TETE 2331.62 2.79%

„Црвено-црните“ го заборавија ремито со Елверум и се вратија на победите

Екипата на Вардар 1961 го победи Радовиш со (20-7), во рамките на второто коло на македонската Суперлига. Избраниците на Веселин...
zhelezara akeli