ALK 17399.36 0.63%GRNT 1300 0%KMB 10296.23 0.18%MPT 74051.28 0.07%RMDEN20 99.9 0%RZLV 61 -1.61%RZTK 420 -30.12%TEL 340 0%TETE 2331.62 2.79%

Лук Абало кариерата ќе ја продолжи во Јапонија

Легендарниот француски ракометар, Лук Абало кариерата ќе ја продолжи во шампионатот на Јапонија, во тимот на Зекстар. Лабало минатата сезона...
zhelezara akeli