ALK 17800 0.03%GRNT 1200 -1.64%KMB 12156.28 -0.31%MPT 67999.79 0.16%STIL 123 -2.38%TEL 360 -1.65%TNB 25500 0%

Бијонсе со 11-годишната ќерка Блу Ајви на сцената во Дубаи (ФОТО и ВИДЕО)

Бијонсе се врати на музичката сцена со голем концерт одржан во Дубаи. По повод отворањето на новиот луксузен хотел „Atlantis...
zhelezara akeli