ALK 17399.36 0.63%GRNT 1300 0%KMB 10296.23 0.18%MPT 74051.28 0.07%RMDEN20 99.9 0%RZLV 61 -1.61%RZTK 420 -30.12%TEL 340 0%TETE 2331.62 2.79%

Еурофарм Пелистер ја развива ракометната академија

Македонскиот вицешампион Еурофарм Пелистер објави денеска дека започнува амбициозен проект за развој на својата ракометна академија. – Никогаш поорганизирани и...
zhelezara akeli