ALK 17399.36 0.63%GRNT 1300 0%KMB 10296.23 0.18%MPT 74051.28 0.07%RMDEN20 99.9 0%RZLV 61 -1.61%RZTK 420 -30.12%TEL 340 0%TETE 2331.62 2.79%

Пред неколку дена се вери, а сега ќерката на Топалко се омажи во тајност

Ќерка на пејачот Милан Топаловиќ Топалко, Хелена Топалковиќ го кажа судбоносното „да“ на емотивниот партнер кој ја запроси пред неколку...
zhelezara akeli