ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

НОВИ ШОКАНТНИ ТВРДЕЊА ЗА ДВОЈНИОТ ЖИВОТ НА ЏЕНАН ЛОНЧАРЕВИЌ Сосетка вели дека пејачот има дете со љубовницата

Пејачот Џенан Лончаревиќ се разведува по 25 години брак од сопругата Самира со која има две деца. Откако во медиумите...
zhelezara akeli