ALK 17800 0.03%GRNT 1200 -1.64%KMB 12156.28 -0.31%MPT 67999.79 0.16%STIL 123 -2.38%TEL 360 -1.65%TNB 25500 0%

Македонец почина од срцев удар на граничниот премин

На граничниот премин со Србија, на излез од соседната држава, денеска починал 60-годишен македонски државјанин, потврдија за „Новости.рс“ од српското...
zhelezara akeli