ALK 17399.36 0.63%GRNT 1300 0%KMB 10296.23 0.18%MPT 74051.28 0.07%RMDEN20 99.9 0%RZLV 61 -1.61%RZTK 420 -30.12%TEL 340 0%TETE 2331.62 2.79%

Клои Кардашијан и оваа година не беше поканета на „Мег Гала“, а причината е бизарна?

Еден од најважните њујоршки модни настани, Мет Гала, и оваа година ги собра најпознатите имиња од светот на модата и...
zhelezara akeli