ALK 17800 -0.48%GRNT 1234 -0.07%KMB 12109.03 -0.44%MPT 67000 0.75%MZPU 607 0%STIL 139 -0.71%TEL 385 0%

Скоро комплетни, битолчани денеска бараат изненадување против Архус во Данска

Македонскиот ракометен вицепрвак Еурофарм Пелистер, денеска (18.45 ч.) во Данска ќе го има првиот европски натпревар за оваа полусезона. По...
zhelezara akeli