ALK 16799.98 0%KMB 11700 0%MPT 70958.36 1.36%STBP 602 28.63%TEL 375 0.27%TETE 2260.34 -2.92%TNB 24703.9 -0.39%UNIM 125 -18.83%

Спектакуларен пречек во Сеул за „Златната копачка“ на Премиерлигата

Напаѓачот на Тотенхем, Хјонг – Мин Сон, беше пречекан со овации во родната Јужна Кореја, откако пристигна со својот најголем...
zhelezara akeli