ALK 16799.98 0%KMB 11700 0%MPT 70958.36 1.36%STBP 602 28.63%TEL 375 0.27%TETE 2260.34 -2.92%TNB 24703.9 -0.39%UNIM 125 -18.83%

Тешка сообраќајка во Скопје: Има и повредени, едно лице заврши во болница

Тешка сообраќајна несреќа утринава се случи во Скопје, едно лице е тешко повредено. Несреќата се случила утринава околу 7 часот...
zhelezara akeli